Начало » Новини » Горско бягане и колоездене Аладжа Манастир
shadow
Advertise
Горско бягане и колоездене Аладжа Манастирarrow
arrow09.05.2016 г.

Най-голямото състезание по бягане и колоездене в Източна България

В неделя 8-ми май в 9:00 бе даден стартът на най-голямото състезание по бягане и колоездене в Източна България. Стартираха 199 участника, разпределени в различни дисциплини – бягане, бягане и колоездене (дуатлон), колоездене и разнообразни атрактивни дистанции – 13, 22 и 32 км.

Трасетата бяха много живописни и красиви, а за доброто настроение на участниците се грижеха всички партньори и компании, които бяха осигурили множество награди и екстри – храна, напитки, подаръци и награди.

Пълното класиране на всички участници може да видите тук.

Какво споделиха медиите за нас:

http://www.moreto.net/novini.php?n=320479

http://www.chernomore.bg/izbrano/2016-05-08/holding-varna-ad-sponsorira-nay-golyamoto-irun-byagane

Благодарим сърдечно на всички участници, доброволци, спонори, партньори и приятели! Благодарим на генералния спонсор Холдинг Варна, както и на всички, които партнираха за доброто обезпечаване на състезанието: Биодерма, Заведения Cheers § Bar Egoist, Decathlon, Doppelherz, Siven, куриери Bul Ex, био храни Хармоника, частни линейки Анна Мария, moreto.net. Благодарим и на всички институции за съдействието – ДГС Варна, МОСВ, РДГ Варна, Община Аксаково, ПП Зл.Пясъци.

 

Публикуваме и пълния списък на всички наградени в томболата, като умоляваме участниците, които не са получили своите награди на място, да ни потърсят в срок до 12.05 (четвъртък), за да получат своите награди!

Награди от генералния спонсор Холдинг Варна:

1. Петър Петров – Масичка за къмпинг
2. Бояна Папазова – Спортен сак Kipsta 40L
3. Бойко Стоянов – Масичка за къмпинг
4. Борис Качамаков – Спортен сак Kipsta 40L
5. Димитър Дудренов – Масичка за къмпинг
6. Мартин Панайотов – Спортен сак Kipsta 40L
7. Йордан Цингов – Масичка за къмпинг
8. Емануил Чакъров – Спортен сак Kipsta 40L
9. Ани Карчева – Масичка за къмпинг
10. Милен Маринов – Спортен сак Kipsta 40L
11. Елена Димитрова – Спортен сак Kipsta Regulier 55L
12. Димитрина Николова – Спортен сак за фитнес Domyos
13. Виктор Колев - Спортен сак за фитнес Domyos, цилиндричен
14. Веселин Илиев – Бинокъл Olympos
15. Тодор Попов – Багажник за 3 велосипеда
16. Соня Николова – Палатка Quechua 2 seconds easy
17. Борислав Димитров – Планински велосипед Rock R 340
18. Павел Георгиев – ваучер за СПА процедура в Спортен център ТИМ
19. Магдалена Йорданова - ваучер за СПА процедура в Спортен център ТИМ
20. Иво Цветков – Месечна карта за фитнес в Спортен център ТИМ
21. Даниела Христова - Месечна карта за фитнес в Спортен център ТИМ
22. Андриан Любенов - Месечна карта за фитнес в Спортен център ТИМ
23. Свилен Захариев – Семеен уикенд в Sunrise Club
24. Мартин Рангелов – Семеен уикенд в Astera – Банско

Награди от BIODERMA

1.    Стефко Енев
2.    Васил Динев
3.    Нели Ангелова
4.    Цоньо Пенев
5.    Деси Цветанова
6.    Любослав Нешев
7.    Тодор Прокопов
8.    Захари Костов
9.    Стивън Митев
10.    Венцислава Цачева

Награди от Допелхерц:

1. Симеон Венев
2. Павел Цеков
3. Катя Дженкова
4. Кенан Сали
5. Александър Стефанов
6. Красимир Парушев
7 .Радомир Рашев
8. Цветелина Дечева

Награди от ДЕКАТЛОН:

1.    Жанина Караиванова
2.    Даниела Михайлова
3.    Нина Господинова
4.    Николай Кръстев
5.    Александър Иванов
6.    Добрин Лиловски
7.    Веси Иванова
8.    Георги Маринов
9.    Цветанка Пенчева
10.    Добрин Иванов

Ваучери от Д-р Ани Карчева за зъбна процедура

1.    Седа Радойкова
2.    Анастас Казаков
3.    Паулина Тодорова

Награди от Мултиспорт

1. Софи Иванова
2. Веселин Савков
3. Цвети Йорданова
4. Боян Колев
5. Радослав Маринов

Награди от СИВЕН

1.    Благо Петрушков
2.    Калин Русев
3.    Денис Обручков
4.    Петър Славов
5.    Петя Цекова
6.    Георги Делев
7.    Атанас Атанасов
8.    Димо Димов
9.    Деси Габровска
10.    Петър Иванов
11.    Веселин Георгиев
12.    Борил Петров
13.    Димитър Янакиев
14.    Михаил Марашлиев
15.    Любомир Русев
16.    Светлин Шиваров
17.    Галина Христова
18.    Лиз О‘кийф
19.    Православ Миленков
20.    Адриана Ганчева
21.    Ивелин Иванов


Награди, осигурени от ДЕКАТЛОН за последните участници:
1.    Росина Попова
2.    Добрин Иванов
3.    Елена Димитрова
4.    Веселин Илиев
5.    Даниела Христова
6.    Иван Атанасов
7.    Ирина Маринова
8.    Милен Маринов
9.    Деси Цветанова
10.    Денис Обручков
11.    Станислав Стойнев – Beasts Runners
12.    Петър Иванов – Beasts Runners

 

Благодарим още веднъж на всички! Обичаме Ви! Вие сте iRun! :))) <3

 

shadow
Спонсори

Спонсори

Варна КарсDecathlonBiodermaMall VarnaSoul MateFitness Energy ClubVibram FiveFingersLegion RunSimaro Art PhotographyМихалковоЖълтоbioland.bg

Партньори

Община ВарнаКлуб по ориентиране БегунВелоклуб УстремVarna Climbing

Медийни партньори

Moreto.net

Свържи се с нас

Свържи се с нас

buttonbutton